İstanbul Yat Kiralama

Pek çok filmde bir yat içerisinde yapılan etkinliğin normal şartlara göre ne denli kaliteli göründüğü hiç dikkatinizi çekti mi? Örneğin romantik bir filmin en aşk dolu sahnesinde sevgililerin bir yatın güvertesinde yedikleri yemeğin ardından dalgaların arasında giderken diz çöküp evlenme teklif ettikleri o rüya gibi anı anımsıyorsunuz değil mi? Ya da güçlü ve başarılı bir iş insanının ortakları için bir yatın güvertesinde vermiş olduğu şaşalı yemeğe hepimiz özenmişizdir. Tabii birde gençlerin arkadaşları ile doyasıya eğlendikleri o yüzme turları vardır, belki de yüzmenin insana en eğlenceli geldiği sahnelerdir. Peki bu deneyimlerden herhangi birini yaşamanız için film karakteri mi olmamız gerekiyor? Tabii ki hayır. İstanbul Yat Kiralama tecrübesinin sunduğu yat kiralama hizmetleri ile başrolünü oynadığınız hayat filminize etkileyici bir yat macerası eklemek çok kolay.


Yat'ta Evlilik Teklifi Paketleri ile Dalgaların akışına kendini bırakmış ağır ağır gitmekte olan bir yat üzerinde en romantik şekilde süslenmiş ve hazırlanmış bir masada yiyeceğiniz yemeğin ardından lazer ile size özel hazırlanmış metinlerin görsel şöleni eşliğinde sevdiğiniz insana evlenme teklif edebilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partisi Paketleri ise evlilik teklifinizin kabul edilmesinden sonra dostlarınızla geçireceğiniz en güzel vakit için oldukça uygun. Bu mutlu gününüzün heyecanını mavi dalgalar üzerinde atarken size özel tahsis edilmiş yatın güvertesinde dostlarınızla doyasıya eğleneceksiniz.


VIP Yat Kiralama ve Kurumsal Ağırlama Paketleri iş yemeklerinizi alışılmışın dışında ve oldukça etkileyici bir şekilde organize edebilir, çalışma arkadaşlarınızın ve sizin birkaç saatliğine tüm yoğunluğunuzdan uzak vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. İş yemeklerinizin kalitesini fazlasıyla arttıracak bu yolculuk boyunca VIP bir hizmet alacaksınız ve sadece sizin için gerçekten önemli olan konularla ilgileneceksiniz çünkü tüm organizasyon İstanbul Yat Kiralama kalitesinde hiçbir aksaklık olmaksızın işleyecektir.

Yüzme Turları ise kıyıda yüzmekten sıkılanlar için birebir. Maviliklere açıldıktan sonra adeta gençlik filmlerinden çıkıp gelmiş gibi arkadaşlarınız ile denizin ve güneşin tadını çıkarmanız için İstanbul Yat Kiralama Hizmetinizde...
Cevdetpaşa Caddesi, Bebek / Beşiktaş / İSTANBUL

-

  • Instagram
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Siyah Facebook Simge

©2021 İstanbul Yat Kiralama Tüm Hakları Saklıdır.