Yat'ta Evlilik Teklifi

Sevgilinize evlenme teklifi etmek istiyorsanız yat’ta evlenme teklifi tam size göre bir seçenek olacaktır. Boğaz manzarası eşliğinde yat’ta ya da teknede evlenme teklifi yapmak isterseniz biz size tüm bu unutulmaz geceyi profesyonel ekibimizle, kusursuz bir organizasyon ile unutulmaz hale getirmekteyiz. Boğazda evlenme teklifi, İstanbul’da yapılacak evlenme tekliflerinden en özel ve romantik olanıdır.Yat’ta yapacağınız evlenme teklifine dostlarınızı da çağırıp boğaz eşliğinde sevgilinize evlenme teklifini yaparken başka hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmayacak, biz tüm organizasyonu sizin adınıza yapacağız. Size sadece sevgilinizin nefesini kesecek bir yat’ta evlenme teklifi etmek kalacak.


Yapacağınız evlenme teklifini görsel bir şölen haline dönüştürerek evlenme teklifi etmek istiyorsanız, yat ya da teknede boğazın eşsiz manzarasını da görsel şöleninize katarak lazerle evlenme teklifi yapabilirsiniz. Tüm bu organizasyonları biz sizin için organize etmekteyiz. Yat’ta evlenme teklifi ederken dostlarınızı da bu güzel gününüze ortak edebilirsiniz. Yat’ta dostlarınız, siz ve sevgiliniz için restoranlar tarafından özel olarak hazırlanan ikramlar sunmaktayız. Yat’ta veya teknede boğaz eşliğinde lazer şovu ile yapacağınız evlenme teklifini, keman eşliğinde yapmak imkanı da sunmaktayız.


Yat’ta evlenme teklifinin en önemli unsurlarından biri yatın gösterişli olmasıdır. Bize ait tüm yatlar son derece lüks, gösterişli ve tüm bakımları yapılmış şekilde hizmet vermektedir. Yat personeli üniformalı, güler yüzlü ve deneyimli personellerdir.

Yat’ta evlenme teklifi organizasyonunu ekip olarak yüzlerce kez gerçekleştirmiş bir profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu yüzden yapacağınız evlenme teklifi organizasyonun boşa gitmesinden endişelenmenize hiç gerek yok.

Yat’ta sunulan tüm yemekler lüks restorantlar tarafından özel olarak hazırlanarak birinci sınıf bir servisle size sunulacaktır.

Sizin için yapacağımız bu organizasyonda hata ve problem olmaması için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.


Cevdetpaşa Caddesi, Bebek / Beşiktaş / İSTANBUL

-

  • Instagram
  • Siyah YouTube Simgesi
  • Siyah Facebook Simge

©2021 İstanbul Yat Kiralama Tüm Hakları Saklıdır.